Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závěrečné hodnocení kadetek B

30. 4. 2008

Závěrečné hodnocení družstva kadetek „B“ v soutěžním ročníku 2007/2008

Před začátkem tohoto soutěžního ročníku jsme si vytýčili cíl umístit se nejhůře do 6. místa. Po losu obou kvalifikačních skupin však bylo naprosto zřejmé, že tento los se vůbec nepovedl. Zatím co naše skupina byla nabita, až na Tatran Střešovice, samými silnými celky, druhá skupina byla přesný opak, kromě silného Orionu, zde byla všechna družstva výrazně slabší výkonnostní úrovně.

Tato hypotéze se po odehrání obou kvalifikací plně potvrdila a bylo zřejmé, že některé týmy začnou v prvních kolech rychle klesat, jiné zase rychle stoupat. I tato naše domněnka se potvrdila, nejvíce jsme to v tomto smyslu „odnesli“ právě bohužel my, když jsme museli s naším družstvem začínat až ve 3. lize, kde jsme evidentně neměli co dělat a také jsme hned během prvních dvou kol vystoupali až do 1. ligy. To byl samozřejmě hezký počinek, nicméně bodová ztráta po těchto dvou kolech na nejlepší čtyři družstva byla již taková, že se dala jen velice těžko dohnat. V průběhu dalších kol jsme se pak pohybovali střídavě mezi první a druhou ligou, což byla podle mého názoru pozice, která odpovídala i naší výkonnosti v porovnání s ostatními celky. S konečným 5.místem jsme spokojeni, jen mne trochu mrzí ta nešťastně nalosovaná kvalifikace. Myslím si totiž, že ještě by nám slušelo 4. místo, které obsadilo družstvo Kobylis, ale se kterým jsme se od kvalifikace v průběhu celé soutěže neutkali a jsem přesvědčený o tom, že jsme byli lepším týmem. Se všemi ostatními celky celé soutěže jsme se minimálně jednou utkali a dokázali, že jsme byli lepším týmem než nejen všechna družstva z druhé kvalifikační skupiny na začátku sezóny, s výjimkou Orionu Praha, ale dokonce se nám podařilo předstihnout i dva celky z té naší silné kvalifikační skupiny.

Úplným závěrem bych chtěl svým hráčkám za přístup a předvedené výkony v průběhu celé sezóny velice poděkovat a popřát jim do příští sezóny hlavně pevné zdraví a samozřejmě mnoho úspěchů ve sportovním i osobním životě.

Konečná tabulka

1. SK Dansport Praha       60 bodů
2. SŠK Mikulova               54 bodů
3. TJ Orion Praha             50 bodů
4. TJ Sokol Kobylisy          42 bodů
5. SK Španielka Řepy „B“  39 bodů
6. SK Španielka Řepy „C“  35 bodů
7. Eko – gymnázium          33 bodů
8. PVK Olymp Praha „B“     20 bodů
9. SK Kometa Praha „B“     17 bodů
10.ŠSK Savo Praha           16 bodů
11.TJ Tatran Střešovice     14 bodů
12.TJ Sokol Petřiny             8 bodů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář