Jdi na obsah Jdi na menu

Extraliga kadetek Příbram - Španielka

29. 11. 2008

V sobotu 29.11. jsme zavítali na půdu extraligového nováčka do Příbrami. První zápas jsme začali bezchybně, ale již v průběhu 1. setu jsme chyby začali kupit a set se rozhodoval v dramatické koncovce, kterou jsme urvali pro sebe (27:25), druhý set jsme celkem v pohodě vyhráli (25:21). Ve třetím setu jsme začali špatně, soupeř nám poodskočil, ale do koncovky jsme se již dotáhli a šli do vedení. V té se nám, ale vůbec nedařilo, prohospodařili jsme 3 mečboly a set nakonec vyhrál soupeř (27:29). Čtvrtý set měla Příbram ve své režii (22:25) a zápas šel do tiebreaku. Ten začal razantním nástupem příbramských hráček a naprostým selháním našich. Soupeř nám nasázel !11 es! a rozhodl set (4:15) i zápas pro sebe. Ve druhém zápase jsme se téměř všech chyb vyvarovali a kromě výpadku ve druhém setu jsme v zápase dominovali a Příbram zatím jako jediní porazili na jejich palubovce a to 3:1. Následující sobotu 6.12. opět zajíždíme na palubovku soupeře a to na Hlincovku.